הולנד

 

בהתאמה אישית

הולנד ואמסטרדאם הן יעד תיירותי מן המובילים בעולם בזכות ההיצע הרב שיש להן להציע לצעירים, משפחות ומבוגרים.

כל כך הרבה טיפים, המלצות, מסלולים וכו' נכתבו עליהן בספרי ואתרי תיירות, עד שלכאורה אין מה לחדש.  אבל זו טעות. מאחורי המוסכמה השגויה הזו מסתתרים מקומות שרק מקומיים מכירים. חצרות סגורות, סמטאות, שווקים ובנינים עם סיפורים נפלאים שאינם מוזכרים בספרי ואתרי התיירות ה "באנלים".

כשיוצאים לחופשה, בדרך כלל יש שני משאבים "מוגבלים" האחד זה זמן והשני זה כסף. בסיור מותאם אישית תמצו את זמנכם בצורה הטובה ביותר, תחסכו זמן יקר בחיפושים אחרי מקום שאולי זכרתם מהביקור הקודם או שאולי שמעתם עליו מחבר. ותחסכו כסף כי לא תמיד הדברים השווים באמת, עולים כסף.

הסיורים הינם בהתאמה אישית ולכן נתפרים בהתאם להעדפותיכם,ללוחות הזמנים ולתחומי העניין שלכם. נשמח לשוחח איתכם לפני נסיעתכם ולתפור עבורכם את החוויה היחודית המושלמת עבורכם. לטעימה קטנה מההיצע שלנו הנה כמה דוגמאות: 

אמסטרדאם

בואו לחוות את העיר מזווית אחרת לחלוטין. להכיר את הסמטאות, החצרות הסגורות, הגלריות היחודיות (כי התערכות השוות לא תמיד מוצגות רק במוזאונים) בהן תפגשו מקומיים, אומנים ויוצרים. בקרו ב"אתרי מורשת" (Monuments) והכירו פילוסופיית חיים ארכיטקטונית שנעלמה מן העולם. סיירו בפארקים ושווקים יחודיים, במסעדות ובתי קפה מקומים עם אוכל טוב. 

בואו לשוטט ולהכיר את אמסטרדאם האמתית זו שמעבר למלכודות התיירים בסיור חוויתי ומהנה.

הסיורים הם אישיים ולקבוצות קטנות. לתאום לחצו כאן


מחוץ לאמסטרדאם

לצד סיורים אישיים לכפרי הדייגים הציוריים, תהנו מסיור אישי לאגמים עם חופי רחצה, פראקים ויערות. ממסלולים יחודיים בכבישים צדדים בין חוות, מים וטבע. ממסעדות ובתי קפה משובחים על שפת המים, מכפרים עתיקים עם רחובות צרים, חנויות יחודיות, היסטוריה מעניינת והכל הכל, במרחק נסיעה קצר. 

הסיורים הם אישיים ולקבוצות קטנות. לתאום לחצו כאן.


הכנסו לעמוד הפייסבוק והרשמו לניוזלטר לצורך עדכונים שוטפים.