תכנית מלאה שבוע ArtYelet בדרום-מערב צרפת

26 ביוני עד ה 2 ביולי | 17 עד ה 23 ביולי 2017


רחוב טיפוסי בכפר 

יום 1: הגעה
איסוף מרוכז משדה התעופה ותחנת הרכבת המקומיים (נרק -רכבת, בורדו או טולוז –שדות תעופה**). עם הגעה לאספינס, קבלת חדרים והתארגנות.  קבלת פנים (ארוחה קלה, אפריטיף) הכרות עם המשתתפים, המארחים סופי כהן-סקלי & ז'אן לואי טרטאס וגם נחשוף את הסיפור שעומד מאחורי ArtYelet.  


יום 2: שתי סדנאות בבית המארחים
מייד אחרי ארוחת הבוקר הצרפתית, נתחיל בסדנת האומנות. נעבוד עבודה אישית ונשתמש במגוון טכניקות וחומרים. את ארוחת הצהרים נאכל בחצר. סילוונה ופרנסואה יארחו אותנו בביתם לארוחת ערב של מטבח מקומי ובישול איכותי בסגנון  .Table d’hôte

 

שימוש במגוון טכניקות וחומרים בסדנא

שימוש במגוון טכניקות וחומרים בסדנא

יום 3: סיור השראה, עבודה ומפגשים
לאחר ארוחת בוקר צרפתית טיפוסית נצא ליום השראה אזורי בו נבקר ונעבוד בכפרים מקומיים שהזמן עמד בהם מלכת ושתיירים מן השורה לא מגיעים אליהם, בגלריות, בתים וחנויות יחודיות ונפגוש אומנים ויוצרים מקומיים. אם יתאפשר, חלקם אף ידגימו בפנינו דרכי עבודה מקוריות. את ארוחת הצהרים נאכל בכפר פיצפון במסעדה נינוחה עם מוצרים מקומיים מובחרים וטריים. במידה ויתאפשר נבקר בשוק כפרי מקומי ונקנח בביקור בבית אומנית שתארח אותנו גם לאפריטיף. את ארוחת הערב נאכל בבית.

 

יום 4:  2 סדנאות בבית המארחים

את הבוקר נפתח בפעילות גופנית קלה (יוגה או הליכה). מייד אחרי ארוחת הבוקר נתחיל בסדנא. שוב נלמד ונישם מגוון טכניקות וחומרים שונים. את ארוחת הצהרים נאכל בחצר. בתום הסדנא נתרענן ונצא לארוחת הערב הפעם במסעדה איכותית מקומית על גדות נהר ה-  Baïse ובצמוד לטחנת מים משוחזרת.   


בית האמנים בו נשהה

בית האמנים בו נשהה

יום 5: סדנאת חוץ בבית המארחים ומפגש

לאחר שגרת הבוקר הרגילה שלנו, נתחיל סדנא בחצר, נחשף לדרכי עבודה וחומרים חדשים.  את ארוחת הצהרים נאכל בחצר ולאחר הפסקה קצרה להתרעננות נצא למפגש והדגמת דרכי עבודה בלעדיות על ידי אומנית יחודית. המפגש יתבצע בבית האומנית אשר גם תארח אותנו לאפריטיף. משם נמשיך לארוחת ערב במסעדה מקומית ובסופה נחזור לאספינס מרוצים ועייפים לאחר עוד יום נפלא.

 

יום 6: שתי סדאנות וערב סיום 

מייד אחרי ארוחת הבוקר ניסע לסנדא השלישית שתתקיים באוויר הפתוח בפארק יפיפה עם סיפור מעניין על מלך ואהובה. שוב נלמד ונשתמש במגוון טכניקות וחומרים שונים, את ארוחת הצהרים נאכל בביסטרו מקומי, מעולה וקטנטן. נחזור לאספינס לסדנא אחרונה ואת הערב האחרון שלנו יחד נבלה בבית.  


יום 7:
צ'ק אאוט, ארוחת בוקר קלה ופיזור לשדה התעופה ותחנת הרכבת המקומיים**.
*התוכנית המוצעת נתונה לשינויים•**אנו נקבע שעת איסוף אחת או משדה התעופה בטולוז או בבורדו ו\או מתחנת הרכבת בנרק. • נשמח להמליץ על טיסות וסוכן נסיעות• טל"ח • התמונות להמחשה בלבד •
לסדנאות הקרובות התעדכנו בדף הפייסבוק שלנו או צרו איתנו קשר.